Foto

Zahl der Lose: 541

10 db erotikus fotó az 1960-as évekből 6x9 cm
13593.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1928 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakából való szolidan erotikus felvétel, vintage üveglemez negatívról készült, modern nagyítás, 21x15 cm
13594.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920 ,,Kagylózó" hölgyek, az egyik felvétel szolidan erotikus, 2 db modern nagyítás, 15x21 cm és 21x15 cm
13595.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1865 Erzsébet királyné (Sisi), keményhátú fotó Angerer felvétele nyomán, 10,5×6 cm / Empress Elisabeth of Austria
13596.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1865 Schiller, Lessing, Uhland és Goethe portréi, festményeket nyomán készült fénynyomatok, 4 db, 16×11 cm
13597.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1860-1880 Báró Tergovits Ödönné (?-?) portréja, keményhátú fotó Hans Kiefer grazi műterméből, 10,5x6,5 cm
13598.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pozsgay Imre (1933-2016) politikus, az MSZMP (majd az MSZP) tagja, 1 db színes fotó, 12,5x9 cm
13599.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1860 Fleischer Kornél (1859-1920) táblabíró és nagynénje Fleischer Klementina keményhátú fotója, B(üki) Fejér R(óza) soroksári műterméből, a hátoldalon pecséttel jelzett, a hátoldalon feliratozva, 10x6 cm
13600.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1966 Szabó Gyula színész egyik szerepében, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x9,5 cm
13601.

Rufpreis:
1 400 HUF

1966 "Maleczky Oszkárt üdvözli Nádasdy Kálmán 40 éves operaházi jubileumán", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 13x11,5 cm
13602.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967 Kovács Aladár és Hámori Jenő vívók, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 9,5x7,5 cm
13603.

Rufpreis:
1 800 HUF

1962 Hámori Erzsébet: ellenállás-hőmérő, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kis felületi sérüléssel, 14x9 cm
13604.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF