Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945935
13593
445
Photo
10 db erotikus fotó az 1960-as évekből 6x9 cm
2936074
13594
445
Photo
cca 1928 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakából való szolidan erotikus felvétel, vintage üveglemez negatívról készült, modern nagyítás, 21x15 cm 2935851
13595
445
Photo
cca 1920 ,,Kagylózó" hölgyek, az egyik felvétel szolidan erotikus, 2 db modern nagyítás, 15x21 cm és 21x15 cm
2882342
13596
445
30000
Photo
cca 1865 Erzsébet királyné (Sisi), keményhátú fotó Angerer felvétele nyomán, 10,5×6 cm / Empress Elisabeth of Austria
2942667
13597
445
Photo
cca 1865 Schiller, Lessing, Uhland és Goethe portréi, festményeket nyomán készült fénynyomatok, 4 db, 16×11 cm
2421628
13598
445
Photo
cca 1860-1880 Báró Tergovits Ödönné (?-?) portréja, keményhátú fotó Hans Kiefer grazi műterméből, 10,5x6,5 cm
2904086
13599
445
Photo
Pozsgay Imre (1933-2016) politikus, az MSZMP (majd az MSZP) tagja, 1 db színes fotó, 12,5x9 cm
2805558
13600
445
6500
Photo
cca 1860 Fleischer Kornél (1859-1920) táblabíró és nagynénje Fleischer Klementina keményhátú fotója, B(üki) Fejér R(óza) soroksári műterméből, a hátoldalon pecséttel jelzett, a hátoldalon feliratozva, 10x6 cm 2938666
13601
445
Photo
1966 Szabó Gyula színész egyik szerepében, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x9,5 cm
2938660
13602
445
Photo
1966 "Maleczky Oszkárt üdvözli Nádasdy Kálmán 40 éves operaházi jubileumán", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 13x11,5 cm
2939463
13603
445
Photo
1967 Kovács Aladár és Hámori Jenő vívók, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 9,5x7,5 cm 2939423
13604
445
Photo
1962 Hámori Erzsébet: ellenállás-hőmérő, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kis felületi sérüléssel, 14x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF