cca 1890-95 Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, műkritikus, író és felesége, Hermann Leontin, Rómeó és Júlia szerű szerelmes pózban, vintage keményhátú fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 16x11 cm
cca 1910 2db fotó, ifj. Kézdi-Kovács László, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fia, fotólap, 9x14 és keményhátú vintage fotó (visit portrait), 10,5x6,5 cm
cca 1940 Rakovszky István Antal Károly (1847-1910) politikus, országgyűlési képviselő és valóságos belső titkos tanácsos, az Állami Számvevőszék, valamint a párbajellenes szövetség elnöke, fotó 6x9 cm
cca 1860 XVI. Lajos francia király fénynyomatú portréja, vizitkártya méretben, hátoldalán pecséttel jelzett (Calderoni & Co. Optiker Pest), 10,5x6 cm / Louis XVI of France, heliogravure portrait in CDV size
1898 Jánosvölgyi Münnich Aurél (1856-1906) jogász, országgyűlési képviselő, Budapest díszpolgárának egészalakos portréja (nyakában a Ferenc József-rend középkeresztje látható), keményhátú kabinetfotó Strelisky budapesti műterméből, alján feliratozva, 20,5x11 cm