Foto

Zahl der Lose: 541

13617.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890-95 Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, műkritikus, író és felesége, Hermann Leontin, Rómeó és Júlia szerű szerelmes pózban, vintage keményhátú fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 16x11 cm
13618.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 2db fotó, ifj. Kézdi-Kovács László, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fia, fotólap, 9x14 és keményhátú vintage fotó (visit portrait), 10,5x6,5 cm
13619.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus időskorában, a szőlőt kóstolja, vintage fotólap, körbevágva, 11x9 cm
13620.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) szobrászművész fotója 9x14 cm + 4 db saját alkotásáról készített aláírt fotója. Kb 12x17 cm
13621.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940 Rakovszky István Antal Károly (1847-1910) politikus, országgyűlési képviselő és valóságos belső titkos tanácsos, az Állami Számvevőszék, valamint a párbajellenes szövetség elnöke, fotó 6x9 cm
13622.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csenki Imre (1912-1998) Kossuth-díjas zeneszerző, karnagy, zenepedagógus portréja, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Foto Szipál, Bp.), 13,5x8,5 cm
13623.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1860 XVI. Lajos francia király fénynyomatú portréja, vizitkártya méretben, hátoldalán pecséttel jelzett (Calderoni & Co. Optiker Pest), 10,5x6 cm / Louis XVI of France, heliogravure portrait in CDV size
13624.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 Dr. Torday Jenő törvényszéki bíró, fotólap, a hátoldalon feliratozva, széle kissé sérült, 13,5x8 cm
13625.

Rufpreis:
1 800 HUF

1932 Horváth János, az Angol-Magyar Bank igazgatója, fotó, a hátoldalon feliratozva, 8,5x5,5 cm
13626.

Rufpreis:
1 800 HUF

1898 Jánosvölgyi Münnich Aurél (1856-1906) jogász, országgyűlési képviselő, Budapest díszpolgárának egészalakos portréja (nyakában a Ferenc József-rend középkeresztje látható), keményhátú kabinetfotó Strelisky budapesti műterméből, alján feliratozva, 20,5x11 cm
13627.

Rufpreis:
6 000 HUF

1968 Kozma Mihály válogatott labdarúgó, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 18x12 cm
13628.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF