Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2944788
13797
445
Photo
cca 1880 Női portrék, 4 db keményhátú fotó, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 és 11,5×5,5 cm 2944432
13798
445
Photo
Színészeket ábrázoló modern fotók és fotólapok, 60 db, vegyes méretben (Roger Moore, Alain Delon, Gerard Philippe, Romy Schneider, Raquel Welch, Kovács István, Latyi, Latinovits, Bodrogi, Sinkovits, Pécsi Sándor, Krencsey Mariann, Raf Vallone, Franco Nero, stb.) 2908890
13799
445
Photo
cca 1865-1870 4 db festményeket ábrázoló fénynyomat, keményhátú fotók a hátoldalakon nyomtatott feliratokkal, 10x6 cm
2704434
13800
445
Photo
1924 Mátraháza, fürdőzők csoportképe, 2 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, 6x9 cm
2942443
13801
445
Photo
cca 1900 Szakály Károly Kálmán joghallgató portréja, a hátoldalon saját kezű dedikációjával, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 11x6 cm
2941196
13802
445
Photo
cca 1900 Lovranai fürdőben, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, 13×10 cm 2941187
13803
445
Photo
cca 1920 Táncoló hölgy fotója, Mészöly Budapest, 14×9 cm 2941160
13804
445
Photo
1866 Flóra kisasszony a négymázsás hölgy, keményhátú fotó Unghváry Vilmos m. kir. főmérnök pecsétjével, feliratozva, 10,5×6,5 cm 2594100
13805
445
Photo
cca 1910-1950 5 db Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész családtagjairól, rokonairól készült vintage fotó, részben sérült és foltos, 9x6 és 14,5x10 cm közötti méretekben
2938680
13806
445
Photo
1970 Az ember tragédiája előadás a Nemzeti Színházban (Major Tamás), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, ragasztónyommal, 16x8 cm 2939017
13807
445
Photo
1970 Bp., XIV. ker., Ungvár utcai óvodások úszni tanulnak, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 13x8,5 cm
2939102
13808
445
Photo
1970 Baja, Kismotor és Gépgyár, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF