Foto

Zahl der Lose: 541

cca 1880 Női portrék, 4 db keményhátú fotó, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 és 11,5×5,5 cm
13797.

Rufpreis:
1 000 HUF

Színészeket ábrázoló modern fotók és fotólapok, 60 db, vegyes méretben (Roger Moore, Alain Delon, Gerard Philippe, Romy Schneider, Raquel Welch, Kovács István, Latyi, Latinovits, Bodrogi, Sinkovits, Pécsi Sándor, Krencsey Mariann, Raf Vallone, Franco Nero, stb.)
13798.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1865-1870 4 db festményeket ábrázoló fénynyomat, keményhátú fotók a hátoldalakon nyomtatott feliratokkal, 10x6 cm
13799.

Rufpreis:
1 000 HUF

1924 Mátraháza, fürdőzők csoportképe, 2 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, 6x9 cm
13800.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 Szakály Károly Kálmán joghallgató portréja, a hátoldalon saját kezű dedikációjával, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 11x6 cm
13801.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Lovranai fürdőben, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, 13×10 cm
13802.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920 Táncoló hölgy fotója, Mészöly Budapest, 14×9 cm
13803.

Rufpreis:
1 200 HUF

1866 Flóra kisasszony a négymázsás hölgy, keményhátú fotó Unghváry Vilmos m. kir. főmérnök pecsétjével, feliratozva, 10,5×6,5 cm
13804.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

cca 1910-1950 5 db Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész családtagjairól, rokonairól készült vintage fotó, részben sérült és foltos, 9x6 és 14,5x10 cm közötti méretekben
13805.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970 Az ember tragédiája előadás a Nemzeti Színházban (Major Tamás), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, ragasztónyommal, 16x8 cm
13806.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 Bp., XIV. ker., Ungvár utcai óvodások úszni tanulnak, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 13x8,5 cm
13807.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 Baja, Kismotor és Gépgyár, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x7 cm
13808.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF