Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938854
13881
445
Photo
1970 Magyar parlamenti delegáció utazik Varsóba, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x7,5 cm
2938779
13882
445
Photo
1972 "Horgászás a Balatonon", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15x10,5 cm 2938721
13883
445
Photo
1971 Derby, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 18x6 cm
2938693
13884
445
Photo
1972 "Mawren Guy, mint Aida", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 15x10 cm
2939427
13885
445
Photo
1970 "Vegyipari Gépgyárban palackmosógépek készülnek exportra", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
2908970
13886
445
Photo
cca 1900 Férfiportré, Ellinger Ede budapesti műterméből, 17x11 cm
2908868
13887
445
Photo
cca 1910 Cilinderes és keménykalapos úriemberek portréja kisfiúval, keményhátú fotó Gutkaiss József Koritnyicafürdő/Besztercebánya műterméből, a felületén bejegyzéssel: "Lajos bácsi, apám és Feri bátyám", kis sérülésekkel, 16x11 cm 2939417
13888
445
Photo
1970 A salgótarjáni kórház elektro-enkefalográfja, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm 2939432
13889
445
Photo
1970 "Lábatlani Papírgyár gépeinek szerelése", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm 2939452
13890
445
Photo
1975 Lenin Kohászati Művek (Diósgyőri Acélművek), csiszolóüzem, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm 2938658
13891
445
Photo
1975 "Harmincévesek - Domokos Attila gépkocsi előadó", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
2938661
13892
445
Photo
1977 "Felszabadulási emléktúra a vöröskősziklai emlékműhöz", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF