Foto

Zahl der Lose: 541

1970 Magyar parlamenti delegáció utazik Varsóba, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x7,5 cm
13881.

Rufpreis:
1 800 HUF

1972 "Horgászás a Balatonon", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 15x10,5 cm
13882.

Rufpreis:
1 400 HUF

1971 Derby, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 18x6 cm
13883.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972 "Mawren Guy, mint Aida", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 15x10 cm
13884.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 "Vegyipari Gépgyárban palackmosógépek készülnek exportra", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13885.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Férfiportré, Ellinger Ede budapesti műterméből, 17x11 cm
13886.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910 Cilinderes és keménykalapos úriemberek portréja kisfiúval, keményhátú fotó Gutkaiss József Koritnyicafürdő/Besztercebánya műterméből, a felületén bejegyzéssel: "Lajos bácsi, apám és Feri bátyám", kis sérülésekkel, 16x11 cm
13887.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 A salgótarjáni kórház elektro-enkefalográfja, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13888.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970 "Lábatlani Papírgyár gépeinek szerelése", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13889.

Rufpreis:
1 400 HUF

1975 Lenin Kohászati Művek (Diósgyőri Acélművek), csiszolóüzem, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x11 cm
13890.

Rufpreis:
1 800 HUF

1975 "Harmincévesek - Domokos Attila gépkocsi előadó", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
13891.

Rufpreis:
1 400 HUF

1977 "Felszabadulási emléktúra a vöröskősziklai emlékműhöz", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12,5 cm
13892.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF