Foto

Zahl der Lose: 541

1970 Az Ódry Árpád Művészotthon 20 éves jubileuma, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 13x13 cm
13893.

Rufpreis:
1 400 HUF

1970 "Cukorzuhatag" a Szolnoki Cukorgyárban, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 17x6 cm
13894.

Rufpreis:
1 400 HUF

1973 Szántó Piroska festőművész "Szentendrei páva" c. munkája (kiállítás a Műcsarnokban), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x13 cm
13895.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972 KGST államok népművészete a divatban - Bemutató a Divattervező vállalat mintatermében, 3 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, az egyik részletesen feliratozva, 18x13 cm és 17x8,5 cm között
13896.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915-1930 Zeppelin egy ismeretlen település felett, ortodox templommal (Románia?), saroktöréssel, 16,5x11 cm
13897.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1900 Idős házaspár, keményhátú kabinetfotó Andrássy László rimaszombati műterméből, hátoldala kissé foltos, 16x11 cm
13898.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960 Balatoni nyaralás során készített felvételek, 13+1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 6,5x9,5 cm
13899.

Rufpreis:
2 000 HUF

1903 Biala bei Bielitz (Bielsko-Biała), bajszos úr dedikált portréja, keményhátú kabinetfotó az Atelier Helios műteremből, 16,5x10,5 cm
13900.

Rufpreis:
2 000 HUF

1890 Brăila (Brajla), úr portréja, keményhátú kabinetfotó Elena Kolpy műterméből, a hátoldalon feliratozva, foltos, 16,5x10,5 cm / Brăila, gentleman's portrait, cabinet card from Atelier Elena Kolpy, stained, 16.5x10.5 cm
13901.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Kislány barokk asztalnál, keményhátú kabinetfotó Rudolf Krziwanek cs. és. kir. udvari fényképész műterméből, 21x11 cm
13902.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880-1890 Pozsony, 3 db keményhátú kabinetfotó, Kozics Ede és Friedl S. műtermeiből, vegyes állapotban, 16x11 cm
13903.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1870-1900 Vegyes portrék, össz. 10 db keményhátú fotó (9 db vizitkártya + 1 db kabinetfotó), külföldi ill. magyar műtermekből (A. Foltényi Lőcse/Leutschau, Josef Singer Újvidék/Neusatz, Wilhelm Auerlich Nagyszeben/Hermannstadt), vegyes állapotban, 10x6 cm és 16,5x10,5 cm között
13904.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF