1973 Szántó Piroska festőművész "Szentendrei páva" c. munkája (kiállítás a Műcsarnokban), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x13 cm
1972 KGST államok népművészete a divatban - Bemutató a Divattervező vállalat mintatermében, 3 db sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, az egyik részletesen feliratozva, 18x13 cm és 17x8,5 cm között
1890 Brăila (Brajla), úr portréja, keményhátú kabinetfotó Elena Kolpy műterméből, a hátoldalon feliratozva, foltos, 16,5x10,5 cm / Brăila, gentleman's portrait, cabinet card from Atelier Elena Kolpy, stained, 16.5x10.5 cm
cca 1870-1900 Vegyes portrék, össz. 10 db keményhátú fotó (9 db vizitkártya + 1 db kabinetfotó), külföldi ill. magyar műtermekből (A. Foltényi Lőcse/Leutschau, Josef Singer Újvidék/Neusatz, Wilhelm Auerlich Nagyszeben/Hermannstadt), vegyes állapotban, 10x6 cm és 16,5x10,5 cm között