Foto

Zahl der Lose: 541

13713.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 Velence és Verona, 12 db feliratozott sajtófotó / Venice, Verona, 12 press photos, 16x14 cm
13714.

Rufpreis:
2 400 HUF

1961 Szeged, lakótelepi házak, 2 db sajtófotó, az egyik kissé sérült, 22x11 cm és 9,6x6,5 cm
13715.

Rufpreis:
1 800 HUF

1974 "Pecázók a Dunán", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x12,5 cm
13716.

Rufpreis:
1 800 HUF

1975 Fejér megye, Velencei-tavi vitorlások, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm
13717.

Rufpreis:
1 800 HUF

1975 Fejér megye, Velencei-tavi strand, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x13 cm
13718.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970 Nagytétényi Kastély, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, szélén kis szakadással, 20x14 cm
13719.

Rufpreis:
1 400 HUF

1972 Jászberény, gabonatároló, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
13720.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970 Fotók egy magas-tátrai utazásról, 9×12 cm
13721.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Olaszország, La Spezia-öböl, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, 19,5x25 cm
13722.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Velence, Szent Márk tér a bazilikával, nagyméretű, kézzel színezett fotó, paszpartuban, 18x23 cm
13723.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Trieszt látképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, A. Godard jelzéssel, kissé foltos, 18x24,5 cm
13724.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF