Foto Zahl der Lose: 541
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644828
13713
445
Photo
2812440
13714
445
Photo
cca 1960 Velence és Verona, 12 db feliratozott sajtófotó / Venice, Verona, 12 press photos, 16x14 cm
2939060
13715
445
Photo
1961 Szeged, lakótelepi házak, 2 db sajtófotó, az egyik kissé sérült, 22x11 cm és 9,6x6,5 cm
2938938
13716
445
Photo
1974 "Pecázók a Dunán", sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x12,5 cm 2938795
13717
445
Photo
1975 Fejér megye, Velencei-tavi vitorlások, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x13 cm 2938790
13718
445
Photo
1975 Fejér megye, Velencei-tavi strand, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17x13 cm 2939092
13719
445
Photo
1970 Nagytétényi Kastély, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, szélén kis szakadással, 20x14 cm 2939405
13720
445
Photo
1972 Jászberény, gabonatároló, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 18x12 cm
2939240
13721
445
Photo
cca 1970 Fotók egy magas-tátrai utazásról, 9×12 cm 2942525
13722
445
Photo
cca 1890 Olaszország, La Spezia-öböl, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, 19,5x25 cm
2942470
13723
445
Photo
cca 1900 Velence, Szent Márk tér a bazilikával, nagyméretű, kézzel színezett fotó, paszpartuban, 18x23 cm 2942448
13724
445
Photo
cca 1890 Trieszt látképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, A. Godard jelzéssel, kissé foltos, 18x24,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF