Foto

Zahl der Lose: 541

1971 Gotthard Schneider német fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (cím nélkül), ezüst zselatinos fotópapíron; a kép a Népművelési Intézet által, Győrben megrendezett központi fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 21x17 cm
13544.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

cca 1965 Sinka Antal (? - ?) budapesti fotográfus (aki a velencei AGROKOMPLEX fotósa volt az 1960-as, 1970-es években) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13545.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1980 Spissák Lajos (1949-2014) hódmezővásárhelyi fotóművész ,,Architectura" című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 13x18 cm
13546.

Rufpreis:
1 600 HUF

1971 Strasszer András kecskeméti fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (És most visszanézek rád), albumlapra felragasztva, de a kép hátoldala így is megtekinthető, ezüst zselatinos fotópapíron; a kép a Népművelési Intézet által, Győrben megrendezett központi fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 24x16,8 cm, karton 27x18,8 cm
13547.

Rufpreis:
2 000 HUF

1969 Szabó Ferenc ,,Üveglerakat" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron; a kép a Népművelési Intézet által, Gyulán megrendezett központi fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 9,5x21 cm
13548.

Rufpreis:
1 600 HUF

G. Szántó András (1937-2002), Gondolkodó. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 38,5x28 cm
13549.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Galgahévíz, nők népviseletben, pecséttel jelzett fotó, 23,5×17 cm
13550.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Balatoni vitorlásverseny, férfi horogkeresztes jelvénnyel, pecséttel jelzett fotó, 17×21 cm
13551.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Tóth Gyula (1891-1970): Őszi erdő, 1933. Színezett fotó, papír, jelezve balra lent, 24x24 cm
13553.

Rufpreis:
2 800 HUF

1971 Rolf Uhlig drezdai fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (212/40), ezüst zselatinos fotópapíron; a kép a Népművelési Intézet által, Győrben megrendezett központi fotós alkotótelep (eredeti fotókat tartalmazó) albumából származik, 16,5x21,2 cm
13554.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1989 Vincze János (1922-1999) kecskeméti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Rackanyáj), ezüst zselatinos fotópapíron, 15,1x23 cm
13555.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1985 Vincze János (1922-1999) kecskeméti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Homoki fosszília a Kiskunsági Nemzeti Parkban), ezüst zselatinos fotópapíron, sarkán törésvonal, 18x24 cm
13556.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF