Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874349
11084
444
4800
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
2874392
11085
444
4800
Art-ceramics
Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23 cm
2874330
11086
444
4800
Art-ceramics
Váza. Hungária kerámia iparművész hsz. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 29 cm
2862310
11087
444
4800
Art-ceramics
Német retró kerámia irizáló váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
2902119
11088
444
Art-ceramics
Ikebana váza. Iparművész, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 24x22 cm
2902205
11089
444
Art-ceramics
Színes váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 27,5 cm
2905557
11090
444
Art-ceramics
Hármas kerámia hordó. Jelzés nélküli mázas kerámia hibátlan 26 cm
2838963
11091
444
3200
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia ikebana váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
2897147
11092
444
5500
Art-ceramics
Német retro váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
2862298
11093
444
4200
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2902129
11094
444
Art-ceramics
Japán fedeles váza. Bambusz mintával. Kis kopássalm címkével jelzett 21 cm
2862288
11095
444
4200
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF