Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2755474
11012
444
38000
Art-ceramics
2891017
11013
444
24000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-) kerámia váza, levél díszítménnyel, kis kopással, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
2786481
11014
444
26000
Art-ceramics
2931439
11015
444
11000
Art-ceramics
Kováts Lajos: Geometrikus mintázatú, szakított szájú fekete kerámia váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 30 cm
2934557
11016
444
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Kerámia padlóváza. Jelzéssel, talpánál kis pattanással, m: 45 cm
2926803
11017
444
Art-ceramics
Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2832568
11018
444
Art-ceramics
Mihály Béla stílusában: Retró kerámia váza, hibátlan, m: 30 cm
2895967
11019
444
Art-ceramics
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2843121
11020
444
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Figurális váza. Mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
2897096
11021
444
Art-ceramics
Mihály Béla kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 34,5 cm
2931445
11022
444
Art-ceramics
Csizmadia Margit: Vörösmázas váza. Jelzéssel, aljánál kis mázpattanással, m: 31 cm
2931449
11023
444
5500
Art-ceramics
1978 Mónus Ferenc (1931-1999): Miskakancsó, minimális kopással, jelzéssel, humoros vers díszítéssel, m: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF