Keramiken

Zahl der Lose: 215

Király Károly: Hólyagos kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
11024.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bokros Júlia (1931-): Lilán irizáló mázas búzamintás falikép. Jelzéssel, hibátlan, 14x12 cm
11025.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
11026.

Rufpreis:
5 000 HUF

Király Károly: Hólyagos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11027.

Rufpreis:
5 000 HUF

Király Károly: Hólyagos kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, d: 29 cm, m: 9 cm
11028.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Anton Piesche, 1970 körül: 2 darab barna váza, futó fehér vonal mintázatokkal, jelzett, hibátlan: m: 15-20 cm
11029.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zákány Eszter: Iparművészeti Vállalat váza, kis kopással, jelzett m: 37 cm
11030.

Rufpreis:
8 000 HUF

Péter Ferenc gyertyatartó, hibátlan, jelzett m: 6 cm
11031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Péter Ferenc: Váza, jelzett, minimális mázhibával, m: 21 cm
11032.

Rufpreis:
2 400 HUF

Majoros János mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, hólyagos mázzal hibátlan d: 19 cm
11033.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mihály Béla: Ikebana, jelzett, hibátlan, 13x14cm
11034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11035.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF