Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931455
11024
444
Art-ceramics
Király Károly: Hólyagos kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
2931511
11025
444
Art-ceramics
Bokros Júlia (1931-): Lilán irizáló mázas búzamintás falikép. Jelzéssel, hibátlan, 14x12 cm
2927193
11026
444
Art-ceramics
Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
2927730
11027
444
Art-ceramics
Király Károly: Hólyagos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
2927733
11028
444
Art-ceramics
Király Károly: Hólyagos kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, d: 29 cm, m: 9 cm
2913160
11029
444
Art-ceramics
Anton Piesche, 1970 körül: 2 darab barna váza, futó fehér vonal mintázatokkal, jelzett, hibátlan: m: 15-20 cm
2913283
11030
444
Art-ceramics
Zákány Eszter: Iparművészeti Vállalat váza, kis kopással, jelzett m: 37 cm
2783822
11031
444
Art-ceramics
Péter Ferenc gyertyatartó, hibátlan, jelzett m: 6 cm
2776881
11032
444
Art-ceramics
Péter Ferenc: Váza, jelzett, minimális mázhibával, m: 21 cm
2838943
11033
444
4800
Art-ceramics
Majoros János mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, hólyagos mázzal hibátlan d: 19 cm
2776896
11034
444
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana, jelzett, hibátlan, 13x14cm
2843124
11035
444
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF