Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2843131
11060
444
Art-ceramics
Bere István: Ikebana. Kerámia, hibátlan, d: 15 cm
2803982
11061
444
2200
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró kínáló, jelzett, kis mázlepattanásokkal, 18x19 cm
2881863
11062
444
Art-ceramics
Fritz Gombocz osztrák iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett hibátlan 16x18 cm 2862359
11063
444
Art-ceramics
Szabó Kata: Almádi. Kerámia fali dísz, fára applikálva, jelzett, hibátlan, 6x8 cm 2856176
11064
444
Art-ceramics
PJ jelzéssel: dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm
2862366
11065
444
Art-ceramics
Szabó Kata: Vitorlás. Kerámia fali dísz, jelzett, hibátlan, 8x16 cm 2908605
11066
444
Art-ceramics
Komlós éneklő leány, jelzett, sérülésekkel, ragasztással, m: 12,5 cm
2866474
11067
444
Art-ceramics
Szovjetunió, 1970 körül, folklór kerámia dísztányér, muzsikusok, jelzett: KC Abbib etikettel. Hibátlan, d: 36 cm 2866069
11068
444
15000
Art-ceramics
Simon József kalapos kerámia palack, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2796122
11069
444
Art-ceramics
2760819
11070
444
Art-ceramics
2723741
11071
444
15000
Art-ceramics
Goebel/Hummel falikép, kislány méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, minimális kopásokkal, d: 14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF