Keramiken

Zahl der Lose: 215

Bere István: Ikebana. Kerámia, hibátlan, d: 15 cm
11060.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mihály Béla: Retró kínáló, jelzett, kis mázlepattanásokkal, 18x19 cm
11061.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fritz Gombocz osztrák iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett hibátlan 16x18 cm
11062.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Kata: Almádi. Kerámia fali dísz, fára applikálva, jelzett, hibátlan, 6x8 cm
11063.

Rufpreis:
3 000 HUF

PJ jelzéssel: dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm
11064.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Kata: Vitorlás. Kerámia fali dísz, jelzett, hibátlan, 8x16 cm
11065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Komlós éneklő leány, jelzett, sérülésekkel, ragasztással, m: 12,5 cm
11066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjetunió, 1970 körül, folklór kerámia dísztányér, muzsikusok, jelzett: KC Abbib etikettel. Hibátlan, d: 36 cm
11067.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon József kalapos kerámia palack, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11068.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11069.

Rufpreis:
4 000 HUF

11070.

Rufpreis:
12 000 HUF

Goebel/Hummel falikép, kislány méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, minimális kopásokkal, d: 14,5 cm
11071.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF