Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927175
11048
444
Art-ceramics
JE jelzéssel: kulacs. Mázas fajansz, kopással, m: 15,5 cm 2730603
11049
444
Art-ceramics
KÉ jelzéssel, Iparművészeti, retró kerámia váza, hibátlan, m: 17 cm
2647690
11050
444
Art-ceramics
Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
2857481
11051
444
Art-ceramics
Kiss ... jelzéssel: népies tányér, kék fehér mázas kerámia, jelzett, lepattnással 28 cm 2935274
11052
444
Art-ceramics
Borsódy Ágnes (1936-): Retró iparművész festett mázas fali kerámia dísztányérok, 3 db, jelzettek, az egyiken kis lepattanással, a másik kettő hibátlan, d: 20,5 cm és 18 cm közötti méretben
2890190
11053
444
Art-ceramics
Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
2906486
11054
444
3800
Art-ceramics
Gál Béla: Betyár. Mázas kerámia fali dísz. Jelzett, hibátlan 11x16 cm 2856650
11055
444
Art-ceramics
2913116
11056
444
Art-ceramics
Sárkány Kata (1949-): Italozó készlet, kerámia, teljes, jelzéssel, minimális kopottsággal, 15 darab, m: 17 cm alatt
2897158
11057
444
Art-ceramics
SPJ jelzéssel kerámia váza, kis kopással, m: 23 cm
2862352
11058
444
3200
Art-ceramics
Mihály Béla tálka, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
2897105
11059
444
4800
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi terv, Iparművész KSZ, retró ikebana váza, jelzéssel, hibátlan, h: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF