Keramiken

Zahl der Lose: 215

JE jelzéssel: kulacs. Mázas fajansz, kopással, m: 15,5 cm
11048.

Rufpreis:
3 000 HUF

KÉ jelzéssel, Iparművészeti, retró kerámia váza, hibátlan, m: 17 cm
11049.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kordély Ádám: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11050.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss ... jelzéssel: népies tányér, kék fehér mázas kerámia, jelzett, lepattnással 28 cm
11051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsódy Ágnes (1936-): Retró iparművész festett mázas fali kerámia dísztányérok, 3 db, jelzettek, az egyiken kis lepattanással, a másik kettő hibátlan, d: 20,5 cm és 18 cm közötti méretben
11052.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
11053.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gál Béla: Betyár. Mázas kerámia fali dísz. Jelzett, hibátlan 11x16 cm
11054.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11055.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sárkány Kata (1949-): Italozó készlet, kerámia, teljes, jelzéssel, minimális kopottsággal, 15 darab, m: 17 cm alatt
11056.

Rufpreis:
4 000 HUF

SPJ jelzéssel kerámia váza, kis kopással, m: 23 cm
11057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mihály Béla tálka, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
11058.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kerezsi Gyöngyi terv, Iparművész KSZ, retró ikebana váza, jelzéssel, hibátlan, h: 19,5 cm
11059.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF