Keramiken

Zahl der Lose: 215

Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Népies áttört tányér, barna fehér mázas kerámia, jelzett, hibátlan 30 cm
11121.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Népi áttört kerámia tányér, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
11122.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kalapos nő. Jelzett kerámia figura. Minimális kopottsággal, m: 28 cm
11123.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 darabos sárkánymintás vörösmázas kínai szervírozó készlet. Jelzés nélkül, hibátlan, 20x13 cm
11124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi háromhelyes tarkedlisütő. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 22x22 cm
11125.

Rufpreis:
4 000 HUF

1928 hortobágyi mintás festett fajansz falitányér pár, jelzéssel, kopással, d: 25 cm
11126.

Rufpreis:
4 000 HUF
59

Iparművészeti retro mázas kerámia váza, Á jelzéssel, kis kopottsággal, m: 25 cm
11127.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro német mázas kerámia váza, formaszámmal jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11128.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1950 Német kezdeti retro mázas kerámia váza, számozott, minimális kopottsággal, m: 26,5 cm
11129.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kerámia teás kanna sz: 18 cm
11130.

Kerámia teás kanna sz: 18 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Matyó fiú. Mázas kerámia, jelzett, ujja sérült. 20 cm
11131.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF