Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866066
11120
444
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
2857482
11121
444
3400
Art-ceramics
Népies áttört tányér, barna fehér mázas kerámia, jelzett, hibátlan 30 cm
2857480
11122
444
3400
Art-ceramics
Népi áttört kerámia tányér, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
2927726
11123
444
Art-ceramics
Kalapos nő. Jelzett kerámia figura. Minimális kopottsággal, m: 28 cm 2927547
11124
444
Art-ceramics
6 darabos sárkánymintás vörösmázas kínai szervírozó készlet. Jelzés nélkül, hibátlan, 20x13 cm 2927495
11125
444
Art-ceramics
Régi háromhelyes tarkedlisütő. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 22x22 cm
2934712
11126
444
Art-ceramics
1928 hortobágyi mintás festett fajansz falitányér pár, jelzéssel, kopással, d: 25 cm 2931546
11127
444
Art-ceramics
Iparművészeti retro mázas kerámia váza, Á jelzéssel, kis kopottsággal, m: 25 cm
2931475
11128
444
4600
Art-ceramics
Retro német mázas kerámia váza, formaszámmal jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2931471
11129
444
4600
Art-ceramics
cca 1950 Német kezdeti retro mázas kerámia váza, számozott, minimális kopottsággal, m: 26,5 cm
2895169
11130
444
Art-ceramics
Kerámia teás kanna sz: 18 cm
2895167
11131
444
Art-ceramics
Matyó fiú. Mázas kerámia, jelzett, ujja sérült. 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF