Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931480
11108
444
5500
Art-ceramics
Modernista német kagylóalakú mázas kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, 21x16x12 cm
2905968
11109
444
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 31 cm
2856184
11110
444
3200
Art-ceramics
Német retro design váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
2856185
11111
444
3200
Art-ceramics
Német retro design váza. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 22 cm
2856187
11112
444
3200
Art-ceramics
Német retro design váza. Mázas kerámia, hibátlan 16 cm
2897165
11113
444
Art-ceramics
Deruta majolika olasz falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 20,5 cm
2897151
11114
444
Art-ceramics
Német retro váza, kékes színvilágú, jelzés nélkül, sorszámozott, hibátlan, m: 25 cm
2897131
11115
444
4200
Art-ceramics
Német kerámia váza, sorszámozott, hibátlan, m: 19,5 cm
2902162
11116
444
Art-ceramics
Retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2862334
11117
444
3200
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. m: 16 cm
2862325
11118
444
3200
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
2905551
11119
444
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF