Keramiken

Zahl der Lose: 215

Modernista német kagylóalakú mázas kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, 21x16x12 cm
11108.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 31 cm
11109.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német retro design váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
11110.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Német retro design váza. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 22 cm
11111.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Német retro design váza. Mázas kerámia, hibátlan 16 cm
11112.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Deruta majolika olasz falitál, jelzéssel, hibátlan, d: 20,5 cm
11113.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német retro váza, kékes színvilágú, jelzés nélkül, sorszámozott, hibátlan, m: 25 cm
11114.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német kerámia váza, sorszámozott, hibátlan, m: 19,5 cm
11115.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11116.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bodrogkeresztúri váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. m: 16 cm
11117.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11118.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bodrogkeresztúri kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35x10 cm
11119.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF