Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2847547
11180
444
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Budapest, Vajdahunyad vára. Mázas kerámia dísztálka. Hátoldalán az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével. d: 11,5 cm
2906502
11181
444
Art-ceramics
Régi Hollóházi virágmintás váza, jelzett: Hollóháza Szakmáry, mázrepedésekkel, m: 19 cm 2906242
11182
444
Art-ceramics
Gránit virágmintás kiöntő, kancsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, m: 13 cm
2897142
11183
444
Art-ceramics
Retro német váza, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13 cm
2900107
11184
444
Art-ceramics
Balatoni emlék kályhacsempe, kis kopással, 24,5x21 cm
2895697
11185
444
Art-ceramics
Régi kerámia galambpár hamuzó, népi mázas kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, h: 16 cm
2895805
11186
444
Art-ceramics
Antik mázas kerámia kancsó, korának megfelelő kopásokkal, jelzés nélkül, m: 19 cm
2895824
11187
444
Art-ceramics
Hódmezővásárhely retro váza, jelzés nélkül, pereménél kis repedéssel, m: 24,5 cm
2668133
11188
444
Art-ceramics
Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, Sarkadi jelzéssel, d: 21 cm
2911439
11189
444
Art-ceramics
Retro iparművész tál, mázas kerámia, Iparművészeti Vállalat címkemaradványával, hibátlan, d: 18 cm
2934745
11190
444
Art-ceramics
Douglas Gibbon kerámia váza, matricás, kopásnyomokkal, 20×11 cm
2525995
11191
444
Art-ceramics
Habán jellegű vázácska, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF