Keramiken

Zahl der Lose: 215

Jelzés nélkül: Budapest, Vajdahunyad vára. Mázas kerámia dísztálka. Hátoldalán az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével. d: 11,5 cm
11180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi Hollóházi virágmintás váza, jelzett: Hollóháza Szakmáry, mázrepedésekkel, m: 19 cm
11181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit virágmintás kiöntő, kancsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, m: 13 cm
11182.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retro német váza, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13 cm
11183.

Rufpreis:
2 800 HUF

Balatoni emlék kályhacsempe, kis kopással, 24,5x21 cm
11184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi kerámia galambpár hamuzó, népi mázas kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, h: 16 cm
11185.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik mázas kerámia kancsó, korának megfelelő kopásokkal, jelzés nélkül, m: 19 cm
11186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hódmezővásárhely retro váza, jelzés nélkül, pereménél kis repedéssel, m: 24,5 cm
11187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, Sarkadi jelzéssel, d: 21 cm
11188.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retro iparművész tál, mázas kerámia, Iparművészeti Vállalat címkemaradványával, hibátlan, d: 18 cm
11189.

Rufpreis:
2 800 HUF

Douglas Gibbon kerámia váza, matricás, kopásnyomokkal, 20×11 cm
11190.

Rufpreis:
2 000 HUF

Habán jellegű vázácska, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13 cm
11191.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF