Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2898100
11168
444
Art-ceramics
Festett kerámia víztartó edény, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33,5 cm
2934705
11169
444
Art-ceramics
Iparművész kerámia ikebana, mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopással, 20x17x8 cm
2931469
11170
444
3800
Art-ceramics
Iparművész kerámia ikebana tál, jelzés nélkül, szép állapotban, d: 18 cm
2931468
11171
444
3800
Art-ceramics
Retro iparművész színátmenetes kőedény kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm
2931458
11172
444
3800
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat kerámia ikebana, jelzett, hibátlan, 17x16 cm
2931076
11173
444
Art-ceramics
Antik kerámia pöttyös szilvalekváros köcsög, korának megfelelő kopásokkal, mázas, m: 25 cm 2931072
11174
444
Art-ceramics
Antik kerámia bortartó kancsó, kopással, jelzés nélkül, m: 28 cm
2931067
11175
444
Art-ceramics
Antik zöld mázas kerámia boros kancsó, pajzán felirattal, kis kopással, m: 23 cm
2800736
11176
444
Art-ceramics
Retro kerámia hamutál. Mázas, jelzett. Kis mázhibával 12x15 cm
2847601
11177
444
Art-ceramics
2 db retró virágmintás csésze, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 10 cm, m: 7 cm
2847563
11178
444
Art-ceramics
Retró fali dísztányér, színes mázakkal festett kerámia, hátoldalán jelzett, d: 19 cm
2685566
11179
444
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m:11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF