Keramiken

Zahl der Lose: 215

Festett kerámia víztartó edény, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33,5 cm
11168.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iparművész kerámia ikebana, mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopással, 20x17x8 cm
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iparművész kerámia ikebana tál, jelzés nélkül, szép állapotban, d: 18 cm
11170.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Retro iparművész színátmenetes kőedény kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm
11171.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművészeti Vállalat kerámia ikebana, jelzett, hibátlan, 17x16 cm
11172.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Antik kerámia pöttyös szilvalekváros köcsög, korának megfelelő kopásokkal, mázas, m: 25 cm
11173.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik kerámia bortartó kancsó, kopással, jelzés nélkül, m: 28 cm
11174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik zöld mázas kerámia boros kancsó, pajzán felirattal, kis kopással, m: 23 cm
11175.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro kerámia hamutál. Mázas, jelzett. Kis mázhibával 12x15 cm
11176.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db retró virágmintás csésze, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 10 cm, m: 7 cm
11177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Retró fali dísztányér, színes mázakkal festett kerámia, hátoldalán jelzett, d: 19 cm
11178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m:11 cm
11179.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF