Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2907808
11144
444
Art-ceramics
1980 Hejőszalonta, butella, madaras mintával, mázas kerámia, kopással, m: 22 cm
2902469
11145
444
Art-ceramics
Retro kerámia dísztál. Mázas, kézzel festett, jelzés nélkul hibátlan 28 cm
2774301
11146
444
Art-ceramics
Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm
2873914
11147
444
Art-ceramics
Jelzés nélkül, kerámia tigris, kopott, kis mázlepattanás h: 25 cm 2848410
11148
444
Art-ceramics
Olvasó fiú. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 10 cm
2826230
11149
444
Art-ceramics
Dísztál, retro iparművész mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 24 cm
2905598
11150
444
Art-ceramics
Deroma fajansz kaspó. Olasz fajansz, festett, jelzett, hibátlan 15x15 cm 2912052
11151
444
Art-ceramics
Régi kerámia vizes korsó, jelzés nélkül, kopással, m: 21 cm
2833576
11152
444
Art-ceramics
4 db vegyes népi kerámia, lepattanásokkal, d: 24-28 cm
2524390
11153
444
Art-ceramics
Mázas kerámia szakés készlet, poharakkal (6×), csészealjjal (6×) + 6 db kupicával, jelzés nélkül, sérülésekkel
2927188
11154
444
Art-ceramics
Piros-sárga retro kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm
2927184
11155
444
3400
Art-ceramics
Piros-kék retro kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF