Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 24,5x35 cm
10386.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Mártély, 1997. Akvarell, papír. Jelzett. 40x50 cm
10387.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szalay Pál (1953-): Álló női akt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10388.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10389.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10390.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10391.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szatmáry Olga: Balatoni nádas. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
10392.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szatmáry Olga: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
10393.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szatmáry Olga: Alpesi táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
10394.

Rufpreis:
6 000 HUF

10395.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10396.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
10397.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF