Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922237
10386
443
Szalay Pál (1953-2015): Alakok (szürrealista rajz). Tus, papír. Jelzett. 24,5x35 cm
2922242
10387
443
15000
Szalay Pál (1953-2015): Mártély, 1997. Akvarell, papír. Jelzett. 40x50 cm
2896940
10388
443
4600
Szalay Pál (1953-): Álló női akt. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2896950
10389
443
4200
Szalay Pál (1953-): Színes kép. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2896961
10390
443
4200
Szalay Pál (1953-): Bika. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
2895085
10391
443
2921482
10392
443
Szatmáry Olga: Balatoni nádas. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
2921484
10393
443
Szatmáry Olga: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
2921487
10394
443
Szatmáry Olga: Alpesi táj. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 50x70 cm
2750045
10395
443
32000
2850959
10396
443
40000
2897439
10397
443
28000
Szász Endre Áron (1962?-): Alfaállapot. Olaj, kollázs, vászon, jelezve jobbra lent. 60×80 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF