Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920272
10410
443
Szőke Tibor (1961-): Borús idő (Út Tiszapüspökibe). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 46x56 cm
2915234
10411
443
Szőnyi István (1894-1960): Sírbatétel, 1923. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 32×25 cm 2922699
10412
443
Szőnyi István (1894-1960): Tavaszi szántás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben. 21x29 cm 2814554
10413
443
2922701
10414
443
Tamás Ervin (1922-1996): Tokaji utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28×40 cm
2863106
10415
443
15000
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Szerelem. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, keretben, 18x13 cm
2908872
10416
443
Tibai Takáts János (1876-1943): Víziváros, Csónak utca, 1924 (háttérben a Halászbástya). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferencz képkereskedő és keretező 1930 körüli címkéjével. 50x40 cm. 2915881
10417
443
Amerigo Tot (1909-1985): Női aktok. Szitanyomat, papír, jelzett, 43×30,5 cm 2841810
10418
443
Udvardi Gyula (1925-2016): Férfi portré. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel, 43x30,5 cm 2840317
10419
443
Udvardi Gyula (1925-2016): Portré fehér bottal. Olaj, farost, jelzett, 14,5x13,5 cm + 4 db további vázlat/mű (közte egy kétoldalas), vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 24x15 cm és 32x25 cm között 2903124
10420
443
28000
Ujváry Lajos (1925-2006): Festőnő. Olaj, farost, jelzés nélkül. Fakeretben, 51x39 cm
2796143
10421
443
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF