Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921611
10434
443
Varga Nándor Lajos(1895-1978): Ideiglenes Országgyűlés Debrecenben, 1944. december. 21. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm
2709113
10435
443
36000
2918559
10436
443
48000
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36x36 cm 2919867
10437
443
28000
Várkonyi János (1947-): Vadászház. Olaj, farost. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm 2851094
10438
443
Vén Zoltán (1941- ): Salome. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány II/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 15×7,5 cm 2432833
10439
443
3200
2821502
10440
443
15000
W. Lampl Mária (1914-2005): Sécretaire fiókja (csendélet). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm
2919731
10441
443
Wagner Géza (1879-1939): Pozsonyi utca. Rézkarc, papír, jelzett 6x10 cm Üvegezett keretben
2921995
10442
443
Weintrager Adolf (1927-1987): Eperfák télen. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 33x52,5 cm.
2922260
10443
443
Wieszt József (1951-2007), 2 db mű egy lapon: Cím nélkül. Rézkarc, papír. Jelzett. Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. d: 8 cm és 14x17 cm 2922277
10444
443
Wieszt József (1951-2007): Perspektivikus tanulmány. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (40/100). Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. Lap széle kissé foltos. 29x39,5 cm 2915733
10445
443
19000
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Faluvége. Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF