Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Varga Nándor Lajos(1895-1978): Ideiglenes Országgyűlés Debrecenben, 1944. december. 21. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm
10434.

Rufpreis:
2 800 HUF

10435.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 36x36 cm
10436.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Várkonyi János (1947-): Vadászház. Olaj, farost. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
10437.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vén Zoltán (1941- ): Salome. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány II/XV. EA számozással, üvegezett fakeretben, 15×7,5 cm
10438.

Rufpreis:
6 000 HUF

10439.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10440.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Wagner Géza (1879-1939): Pozsonyi utca. Rézkarc, papír, jelzett 6x10 cm Üvegezett keretben
10441.

Rufpreis:
5 000 HUF

Weintrager Adolf (1927-1987): Eperfák télen. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 33x52,5 cm.
10442.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wieszt József (1951-2007), 2 db mű egy lapon: Cím nélkül. Rézkarc, papír. Jelzett. Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. d: 8 cm és 14x17 cm
10443.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wieszt József (1951-2007): Perspektivikus tanulmány. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (40/100). Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. Lap széle kissé foltos. 29x39,5 cm
10444.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Faluvége. Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
10445.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF