Wieszt József (1951-2007): Perspektivikus tanulmány. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (40/100). Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. Lap széle kissé foltos. 29x39,5 cm