Wieszt József (1951-2007), 2 db mű egy lapon: Cím nélkül. Rézkarc, papír. Jelzett. Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. d: 8 cm és 14x17 cm