Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Schwott Lajos (1907-1987): A szomjas (karikatúra). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 22×16 cm
10362.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
20

Sereghy Árpád, működött a XX. sz. elején: Portré (Beethoven?). Olaj, fa. 30x21 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10363.

Rufpreis:
8 000 HUF

Séday Éva (1929-2011): Pünkösdi rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29x38 cm
10364.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Kannásné fája, Székelyudvarhely, 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu alja kissé foltos. 32x21,5 cm
10365.

Rufpreis:
6 000 HUF

Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Nagyküküllő (Erdély), 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm
10366.

Rufpreis:
5 000 HUF

Simon János (1945-): Öböl. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×60 cm
10367.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Simon Zoltán (1950-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), feltekerve, törésnyomokkal, 19×26 cm
10368.

Rufpreis:
1 800 HUF

Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
10369.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm
10370.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 39×30 cm
10371.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10372.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
10373.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF