Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922828
10362
443
Schwott Lajos (1907-1987): A szomjas (karikatúra). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 22×16 cm 2922106
10363
443
Sereghy Árpád, működött a XX. sz. elején: Portré (Beethoven?). Olaj, fa. 30x21 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 2915532
10364
443
4200
Séday Éva (1929-2011): Pünkösdi rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29x38 cm
2918653
10365
443
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Kannásné fája, Székelyudvarhely, 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu alja kissé foltos. 32x21,5 cm
2918659
10366
443
Simon, Blaise (Balázs) (1938-): Nagyküküllő (Erdély), 1991. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 22x32 cm
2920136
10367
443
14000
Simon János (1945-): Öböl. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×60 cm 2897461
10368
443
Simon Zoltán (1950-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100), feltekerve, törésnyomokkal, 19×26 cm
2679736
10369
443
11000
Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm 2856220
10370
443
Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm
2866672
10371
443
2200
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 39×30 cm
2819391
10372
443
2819395
10373
443
Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF