Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2840120
10374
443
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó szilvafa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), 36×50 cm
2642447
10375
443
2919469
10376
443
19000
Soproni Emese (?-): A farmernadrágos. Olaj, vászon, jelzett. 50x70 cm 2915549
10377
443
4200
Stettner Béla (1928-1984): A bujdosó fejedelem (Rákóczi). Rézmetszet, papír, jelzett, apró foltokkal, paszpartuban, 19x29 cm
2921573
10378
443
3400
Stettner Béla (1928-1984): 1957 május 1. a Hősök Terén (Budapesten). Rézkarc, papír, jelzett. 20×29 cm. 2796689
10379
443
26000
2883968
10380
443
80000
2919860
10381
443
15000
Szabados János (1937-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×40 cm
2919855
10382
443
19000
Szabados János (1937-): Rózsák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70×50 cm
2920458
10383
443
15000
Szabó Vladimír (1905-1991): Fürdés előtt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 30×39 cm 2897224
10384
443
Szabó Vladimír (1905-1991): Budavár. Rézkarc, papír, jelzett (halványan). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 24x29,5 cm 2904538
10385
443
46000
Szalay Lajos (1909-1995): Alakok (tanulmány). Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 25×17 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF