Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

10398.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
10399.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10400.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10401.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm
10402.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10403.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10404.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Pierre Székely (1923-2001): A tigris éve (L'Année du tigre). Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 10×15 cm
10405.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1947 Szinte Gábor (1928-2012): Férfiporté, fametszet, papír, jelzett, a felső részén kis lapszéli szakadásokkal, 8,5x11,5 cm
10406.

Rufpreis:
2 000 HUF

10407.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10408.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szotyori Anna (1930-): Marosvásárhely. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott: 2/3. 20x27 cm
10409.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF