Pierre Székely (1923-2001): A tigris éve (L'Année du tigre). Litográfi... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pierre-Szekely-1923-2001-A-tigris-eve-LAnnee-du-tigre-Litografia-papir-jelzett-Uvege~II2897552
2897552
10405
443
Beschreibung: Pierre Székely (1923-2001): A tigris éve (L'Année du tigre). Litográfia, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 10×15 cm
: pk