Szőke Tibor (1961-): Borús idő (Út Tiszapüspökibe). Olaj, vászon. Jelz... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szoke-Tibor-1961-Borus-ido-Ut-Tiszapuspokibe-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatoldalan-autog~II2920272
2920272
10410
443
Rufpreis:
18 000 HUF 48,78 EUR , 56,25 USD
Beschreibung: Szőke Tibor (1961-): Borús idő (Út Tiszapüspökibe). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 46x56 cm
: pk