Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2915888
10314
443
Páris Erzsi (1887-?): Utca Greinban. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap bal alsó sarkában kisebb szakadással, 20,5×16,5 cm
2921589
10315
443
3400
Pásztor Gábor (1933-): Romeltakaritás Budapest utcáin. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm 2922856
10316
443
Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem I., 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 27/50. Foltos. Lapszéli sérülésekkel. 59x40 cm.
2822348
10317
443
2916019
10318
443
Perei Zoltán (1913-1992): Aradi vértanúk. 13 db fametszet külön lapokon, papír. Kiadói papírmappában, mappa belső borítóján számozott (84/100) és Perei Zoltán által jelzett. Készült 500 számozott pédányban, 1-100-ig a művész aláírásával. Egyes lapok jelzés nélkül. Jászberényi Városi-Járási Könyvtár és a Jász Múzeum kiadása. Lapméret: 21x15 cm 2851020
10319
443
Perei Zoltán (1913-1992): Nimfa. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15,5 cm
2851030
10320
443
Perei Zoltán (1913-1992): Poseidon. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 8x15 cm
2886978
10321
443
4600
Perei Zoltán (1913-1992): Váza. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 9,5x15,5 cm 2863921
10322
443
Peresztegi Róbert (?-?), Rembrandt után: Táj, 1953. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 21,5×27 cm
2920397
10323
443
Portik Sándor (1959-): Utca részlet. Linómetszet, papír ,jelzett, sorszámozott 47/50. Dekoratív fakeretben. 29x19 cm 2915924
10324
443
Pólya Tibor (1886-1937): Karikaturisztikus portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x21,5 cm
2914838
10325
443
Prihoda István (1891-1965): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült és foltos, 48×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF