Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Páris Erzsi (1887-?): Utca Greinban. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap bal alsó sarkában kisebb szakadással, 20,5×16,5 cm
10314.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-): Romeltakaritás Budapest utcáin. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10315.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem I., 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 27/50. Foltos. Lapszéli sérülésekkel. 59x40 cm.
10316.

Rufpreis:
5 000 HUF

10317.

Rufpreis:
8 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Aradi vértanúk. 13 db fametszet külön lapokon, papír. Kiadói papírmappában, mappa belső borítóján számozott (84/100) és Perei Zoltán által jelzett. Készült 500 számozott pédányban, 1-100-ig a művész aláírásával. Egyes lapok jelzés nélkül. Jászberényi Városi-Járási Könyvtár és a Jász Múzeum kiadása. Lapméret: 21x15 cm
10318.

Rufpreis:
10 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Nimfa. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15,5 cm
10319.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Poseidon. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 8x15 cm
10320.

Rufpreis:
5 000 HUF

Perei Zoltán (1913-1992): Váza. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 9,5x15,5 cm
10321.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Peresztegi Róbert (?-?), Rembrandt után: Táj, 1953. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 21,5×27 cm
10322.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Portik Sándor (1959-): Utca részlet. Linómetszet, papír ,jelzett, sorszámozott 47/50. Dekoratív fakeretben. 29x19 cm
10323.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pólya Tibor (1886-1937): Karikaturisztikus portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x21,5 cm
10324.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Prihoda István (1891-1965): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült és foltos, 48×31 cm
10325.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF