Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2912619
12023
442
Antique
cca 1930-1940 2 darab nyomódúc, "Petrik Miklós", és "Csillár és fémáru készítő..." feliratokkal, jó állapotban, 12x5,5 cm, 9x5x14,5 cm
2912475
12024
442
Antique
Régi petróleumlámpa, fém testtel, díszes, vasutas jelzéssel, sérült, sérült üveggel, m: 57 cm 2912533
12025
442
Antique
Koczogh András (1942-): Fadoboz, férfi alakos és virágmotívumos díszítéssel, jelzéssel, szép állapotban, 15x10x7 cm
2912468
12026
442
Antique
Antik Facit svéd mechanikus számológép, szép állapotban, egyik lábgumija hiányos, 28x19x16 cm 2912272
12027
442
4800
Antique
Fedeles fali fűszertartó, ón, jelzett, szép állapotban, m: 23 cm
2912274
12028
442
Antique
2 darab kocsmai jelenetes ón díszpohár, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
2906983
12029
442
Antique
Laurana zománcfestett fém tál. Jelzett, hibátlan d: 22 cm 2906985
12030
442
Antique
Muharos Lajos: Serleg, bronz, aluminium. Jelzett, 22 cm 2907000
12031
442
Antique
Csont krokodil. Faragott 40 cm 2907261
12032
442
Antique
Royal írógép, cca 1940. Magyar billentyűzet, működő, jó állapotban 2911464
12033
442
Antique
Egyiptomi stílusú lámpatest, ónix?, sérüléssel, jelzés nélkül, nincs kipróbálva, m: 45 cm
2676330
12034
442
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF