Antik

Zahl der Lose: 244

cca 1930-1940 2 darab nyomódúc, "Petrik Miklós", és "Csillár és fémáru készítő..." feliratokkal, jó állapotban, 12x5,5 cm, 9x5x14,5 cm
12023.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi petróleumlámpa, fém testtel, díszes, vasutas jelzéssel, sérült, sérült üveggel, m: 57 cm
12024.

Rufpreis:
10 000 HUF

Koczogh András (1942-): Fadoboz, férfi alakos és virágmotívumos díszítéssel, jelzéssel, szép állapotban, 15x10x7 cm
12025.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik Facit svéd mechanikus számológép, szép állapotban, egyik lábgumija hiányos, 28x19x16 cm
12026.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fedeles fali fűszertartó, ón, jelzett, szép állapotban, m: 23 cm
12027.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

2 darab kocsmai jelenetes ón díszpohár, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
12028.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Laurana zománcfestett fém tál. Jelzett, hibátlan d: 22 cm
12029.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muharos Lajos: Serleg, bronz, aluminium. Jelzett, 22 cm
12030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csont krokodil. Faragott 40 cm
12031.

Rufpreis:
6 000 HUF

Royal írógép, cca 1940. Magyar billentyűzet, működő, jó állapotban
12032.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Egyiptomi stílusú lámpatest, ónix?, sérüléssel, jelzés nélkül, nincs kipróbálva, m: 45 cm
12033.

Rufpreis:
6 000 HUF

12034.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF