Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832523
11950
442
Antique
2832517
11951
442
15000
Antique
2798510
11952
442
2200
Antique
Jelzés nélkül: Retró bronzírozott falikép virágdíszítménnyel. Hibátlan, 25x15 cm
2907731
11953
442
Antique
Laboratóriumi Műszergyár réz súlykészlet, dobozában, 1 súly pótolt, 19x10,5x7 cm
2911051
11954
442
Antique
Szecessziós aranyozott fém bross, ametisztszínű fazettált üvegberakással, jelzett: G.L.P. (George L. Paine amerikai ékszerműves, működött a XX. sz. első felében), 44x22 mm
2907998
11955
442
Antique
Alois Oppenheimer Bécs színházi távcső, gyöngyház berakásokkal, jelzéssel, szép állapotban 2908557
11956
442
Antique
Antik nagy méretű bivalykolomp, eredeti nyelvvel, fém, sérüléssel, m: 31 cm 2908702
11957
442
Antique
Antik fényképtartó, fém, tűzaranyozott, támasztható, minimális sérüléssel, m: 12,5 cm 2909028
11958
442
Antique
Antik ezüstözött gyertyatartóból készült lámpa. Müködik 30 cm
2911154
11960
442
Antique
Rézkarc nyomódúc, jelzés nélkül, 10x9,5 cm
2909620
11961
442
Antique
Iparművész, réz dobozka 9x9 cm 2909859
11962
442
Antique
Nagy antik ón tál ca XVIII. sz., jelzett, kopásokkal, d: 35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF