Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747309
12097
442
42000
Antique
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
2824846
12098
442
Antique
Mexikói érmés hamutál, réz, kopásokkal, üvegmozaik berakásokkal, d: 10 cm 2833634
12099
442
14000
Antique
Antik Echt Bernstein pipa, ezüst (Ag) szerelékekkel, jelzett, eredeti tokjában, a tok kissé viseltes, h: 4,5 cm 2914360
12100
442
Antique
Ezüst (Ag) tetejű só- és borsszóró, jelzett, m: 4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF