Antik

Zahl der Lose: 244

Apró tartó mini táska, fém, kis kopásokkal, 5x7 cm
12085.

Rufpreis:
6 000 HUF

12086.

Rufpreis:
5 000 HUF

Elefántok egymás után, faragott zsírkő, h: 11,5 cm
12087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Faragott ásvány patkány, h: 5 cm
12088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Oltár. Miniatűr bronz, kopott, m: 5 cm
12089.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12090.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fém figurális pecsétnyomó, vésetlen. m: 5 cm
12091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fém dominókészlet, 7x6 cm
12092.

Fém dominókészlet, 7x6 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

12093.

Rufpreis:
8 000 HUF

Limoges kézi tükör, aranyszínű fém keret, kobaltkék alapon arany mintás, udvarlási jelenetet ábrázoló porcelán betéttel. Matricás, jelzett, kis kopás/ragasztásnyomokkal, 12x5,5 cm
12094.

Rufpreis:
3 000 HUF

12095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ébenfa feszület ezüst (Ag) betéttel, bőr lánccal, h: 4 cm
12096.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF