Antik

Zahl der Lose: 244

Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
12011.

Rufpreis:
8 000 HUF

1989. Szögesdrót darab a Vasfüggönyből plasztiktömbbe öntve, tanúsítvánnyal. 8x10,5x2,5 cm
12012.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12013.

Rufpreis:
8 000 HUF

Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben, keret alján Pannonhalma feliratú kerámia plakettel (d: 4 cm).
12014.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12015.

Rufpreis:
8 000 HUF

12016.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1900 Argentor art nouveau ezüstözött réz kínálótálca, kopással, jelzett, d: 33 cm
12017.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szecessziós stílusú öntöttvas kalamáris, női fej díszítménnyel, egyik tartály alja hiányzik, jelzés nélkül, szép állapotban, 26x23 cm
12018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Szép állapot. 9.5×9.5×20 cm
12019.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

Nagyméretű réz gyertyatartó, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 45,5 cm
12020.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai papírkép hengerben, lezárt állapotban. h: 36 cm
12021.

Rufpreis:
5 000 HUF

Malév fedélzeti tárolószekrény 2 fiókkal, fém, jelzéssel, kopással, 40x28x28 cm
12022.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF