Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2795552
12011
442
Antique
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
2795385
12012
442
Antique
1989. Szögesdrót darab a Vasfüggönyből plasztiktömbbe öntve, tanúsítvánnyal. 8x10,5x2,5 cm 2762481
12013
442
Antique
2806855
12014
442
Antique
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben, keret alján Pannonhalma feliratú kerámia plakettel (d: 4 cm).
2848792
12015
442
Antique
2868030
12016
442
15000
Antique
2914107
12017
442
3200
Antique
cca 1900 Argentor art nouveau ezüstözött réz kínálótálca, kopással, jelzett, d: 33 cm 2914341
12018
442
Antique
Szecessziós stílusú öntöttvas kalamáris, női fej díszítménnyel, egyik tartály alja hiányzik, jelzés nélkül, szép állapotban, 26x23 cm 2914062
12019
442
Antique
Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Szép állapot. 9.5×9.5×20 cm 2913982
12020
442
Antique
Nagyméretű réz gyertyatartó, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 45,5 cm
2913645
12021
442
Antique
Kínai papírkép hengerben, lezárt állapotban. h: 36 cm 2912974
12022
442
15000
Antique
Malév fedélzeti tárolószekrény 2 fiókkal, fém, jelzéssel, kopással, 40x28x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF