Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2676328
12035
442
Antique
2694343
12036
442
Antique
2914421
12037
442
Antique
Szamovár. Spirituszos. Régi, jelzés nélkül 34 cm 2909050
12038
442
Antique
3 lábon álló kétszintű fa posztamens, kopással, d: 28 cm, m: 76 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2909055
12039
442
Antique
Nyolcszögletű fa posztamens, kopással, d: 31,5 cm, m: 56 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2909058
12040
442
Antique
Intarziás díszítéssel fa posztamens, kopással, 37x37 cm, m: 65 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2909064
12041
442
Antique
Lekerekített formavilágú fa posztamens, szép állapotban, d: 32 cm, m: 47,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2913305
12042
442
Antique
Jézus Krisztus. Domborított rézlemez, falikép. Jelzés nélkül, hátoldalán hiányos etikettel. 52x28 cm 2911884
12043
442
Antique
2 darab asztali / fali lámpa, bronzírozott fém, sérült búrával, m: 24 cm
2890275
12044
442
Antique
Turul figurális bronz hamuzó, patinás, jelzés nélkül, 11x14 cm
2827001
12045
442
11000
Antique
Antik fadoboz, hibátlan, 22x14 cm
2780061
12046
442
Antique
Régi Gritzner fém doboz, szép állapotban, 8x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF