Antik

Zahl der Lose: 244

12035.

Rufpreis:
4 000 HUF

12036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szamovár. Spirituszos. Régi, jelzés nélkül 34 cm
12037.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

3 lábon álló kétszintű fa posztamens, kopással, d: 28 cm, m: 76 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12038.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Nyolcszögletű fa posztamens, kopással, d: 31,5 cm, m: 56 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Intarziás díszítéssel fa posztamens, kopással, 37x37 cm, m: 65 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12040.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lekerekített formavilágú fa posztamens, szép állapotban, d: 32 cm, m: 47,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12041.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jézus Krisztus. Domborított rézlemez, falikép. Jelzés nélkül, hátoldalán hiányos etikettel. 52x28 cm
12042.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 darab asztali / fali lámpa, bronzírozott fém, sérült búrával, m: 24 cm
12043.

Rufpreis:
5 000 HUF

Turul figurális bronz hamuzó, patinás, jelzés nélkül, 11x14 cm
12044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik fadoboz, hibátlan, 22x14 cm
12045.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Régi Gritzner fém doboz, szép állapotban, 8x17 cm
12046.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF