Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806550
12059
442
Antique
Zsanér nélküli, hintós dobozka, fém, fabetétel, kopott, 9x12 cm
2806422
12060
442
Antique
Réz fali kulcstartó, kopott, h: 23 cm
2847174
12061
442
Antique
6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
2787458
12062
442
Antique
Plakettes fa dobozka, tartalommal, manikűrkészlet, érme, kis olló. Kopott, 11x12cm
2784792
12063
442
Antique
Vegyes dobozok, vegyes állapotban és méretben. Max m: 6x14 cm
2840168
12064
442
Antique
Elefántok egymás után, faragott zsírkő, h: 15,5 cm
2879705
12066
442
Antique
Régi tajtékpipa, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 9,5x8,5 cm
2914276
12067
442
Antique
cca 1800 antik bétel dió vágó szerszám. Vas. Jelzett. h: 16,5 cm 2784669
12069
442
Antique
Csont horgoló készlet, kopott.
2832446
12070
442
Antique
Balkán tiszti lánc, kopott, h: 10 cm
2832443
12071
442
Antique
Balkán ékszerdísz, sérült, h: 27 cm
2798549
12072
442
4200
Antique
Faragott ásvány Buddha, m: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF