Antik

Zahl der Lose: 244

Zsanér nélküli, hintós dobozka, fém, fabetétel, kopott, 9x12 cm
12059.

Rufpreis:
3 000 HUF

Réz fali kulcstartó, kopott, h: 23 cm
12060.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
12061.

Rufpreis:
12 000 HUF

Plakettes fa dobozka, tartalommal, manikűrkészlet, érme, kis olló. Kopott, 11x12cm
12062.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vegyes dobozok, vegyes állapotban és méretben. Max m: 6x14 cm
12063.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elefántok egymás után, faragott zsírkő, h: 15,5 cm
12064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi tajtékpipa, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, 9,5x8,5 cm
12066.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1800 antik bétel dió vágó szerszám. Vas. Jelzett. h: 16,5 cm
12067.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Csont horgoló készlet, kopott.
12069.

Rufpreis:
12 000 HUF

Balkán tiszti lánc, kopott, h: 10 cm
12070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balkán ékszerdísz, sérült, h: 27 cm
12071.

Rufpreis:
10 000 HUF

Faragott ásvány Buddha, m: 6 cm
12072.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF