Antik

Zahl der Lose: 244

XIX. sz. varródoboz, nagy méretű, rajta tügobelin díszítéssel. Karton, szövet borítással. 37x27x12 cm
11938.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antik jelzett csontvágó olló, szép állapotban, h: 26 cm
11939.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kalapált réz fali dísztál, d: 25 cm
11940.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Belga ezüstözött kés készlet 8 darabos, jelzett, sérült díszdobozban
11941.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi faragott fa afrikai fésű, korának megfelelő állapotban, 1930-50 körül, h: 97,5 cm
11942.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm
11943.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kínai sárkányhajó, aranyozott plasztika, bársony alapon, üvegezett keretben/díszdobozban, 25x22,5 cm
11944.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi levélmérleg, tálca nélkül, jelzett, sérült, m: 17 cm
11945.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ortodox ikon. Domborított rézlemez. Jelzés nélkül, falra akasztható, 37x23 cm
11946.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Régi zöld szódásüveg, cirill betűs felirattal ("Bura Bukin Szamos"), jelzett fejjel (Süss és Friedman Bp.), korának megfelelő állapotban, m: 29,5 cm
11947.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Osztrák opálüveg edény, Innsbruck látványosságaival (olimpiai falu, stb.), fém fedéllel, 1970 körül. Jelzett, kis kopásnyomokkal, kopott fedéllel, m: 12 cm
11948.

Rufpreis:
1 000 HUF

Figurális bronz gyertyatartó, m: 19 cm
11949.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF