Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2608033
11938
442
4600
Antique
XIX. sz. varródoboz, nagy méretű, rajta tügobelin díszítéssel. Karton, szövet borítással. 37x27x12 cm
2884356
11939
442
5500
Antique
Antik jelzett csontvágó olló, szép állapotban, h: 26 cm
2884333
11940
442
2200
Antique
Kalapált réz fali dísztál, d: 25 cm 2873203
11941
442
Antique
Belga ezüstözött kés készlet 8 darabos, jelzett, sérült díszdobozban
2781535
11942
442
Antique
Régi faragott fa afrikai fésű, korának megfelelő állapotban, 1930-50 körül, h: 97,5 cm
2781491
11943
442
Antique
Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm
2822113
11944
442
Antique
Kínai sárkányhajó, aranyozott plasztika, bársony alapon, üvegezett keretben/díszdobozban, 25x22,5 cm
2822084
11945
442
Antique
Régi levélmérleg, tálca nélkül, jelzett, sérült, m: 17 cm
2912421
11946
442
3800
Antique
Ortodox ikon. Domborított rézlemez. Jelzés nélkül, falra akasztható, 37x23 cm 2906204
11947
442
11000
Antique
Régi zöld szódásüveg, cirill betűs felirattal ("Bura Bukin Szamos"), jelzett fejjel (Süss és Friedman Bp.), korának megfelelő állapotban, m: 29,5 cm 2826334
11948
442
Antique
Osztrák opálüveg edény, Innsbruck látványosságaival (olimpiai falu, stb.), fém fedéllel, 1970 körül. Jelzett, kis kopásnyomokkal, kopott fedéllel, m: 12 cm
2743230
11949
442
14000
Antique
Figurális bronz gyertyatartó, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF