Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784777
11864
442
60000
Antique
Antik kínai tubákos üveg, jelzett, szép állapotban, m: 6 cm
2832585
11865
442
40000
Antique
2784646
11866
442
22000
Antique
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
2784582
11867
442
30000
Antique
2784950
11868
442
40000
Antique
2768634
11869
442
32000
Antique
Nagy és közepesméretű ásványok, cca 20-25db, kalcit, homokkő, kvarc, stb. d: 4-11cm
2798604
11870
442
46000
Antique
Nagyméretű ásvány gyűjtemény, Limonit, markazit, almandin, realgar, hegyikristály, siderit, kalcit, dolomit, füstkvarc, Apophillit, stc. cca. 30db, d: 5-14 cm
2798589
11871
442
55000
Antique
Nagyméretű ásvány gyűjtemény, pirit, hópehely obszidián, rózsakvarc, Purpurit?, kvarcok, mahagóni obszidián, 5 db fosszília, d: 3-13 cm
2798594
11872
442
46000
Antique
24 db vegyes ásvány, hegyikristály, albit, serpentin, apophillit, tejopál, desmin, hematit, stb. d: 4-8 cm
2909915
11873
442
30000
Antique
Titkos gyógyszertartó szekrényke festmény keretbe rejtve. Prága. XIX. sz. Rudolf Sváb asztalos munkája. A festmény Patocka jelzéssel. Méret 29x23 cm Külső méret 40x42 cm
2910953
11874
442
15000
Antique
Gyertyatartó. Tüziaranyozott bronz, festett porcelán, sárkányos fogóval. 58 cm
2906053
11875
442
28000
Antique
MOM NI B1 teodolit eredeti fém tokkal, kulccsal, jó állapotban 21x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF