Antik

Zahl der Lose: 244

Antik kínai tubákos üveg, jelzett, szép állapotban, m: 6 cm
11864.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11865.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
11866.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11867.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11868.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nagy és közepesméretű ásványok, cca 20-25db, kalcit, homokkő, kvarc, stb. d: 4-11cm
11869.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Nagyméretű ásvány gyűjtemény, Limonit, markazit, almandin, realgar, hegyikristály, siderit, kalcit, dolomit, füstkvarc, Apophillit, stc. cca. 30db, d: 5-14 cm
11870.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Nagyméretű ásvány gyűjtemény, pirit, hópehely obszidián, rózsakvarc, Purpurit?, kvarcok, mahagóni obszidián, 5 db fosszília, d: 3-13 cm
11871.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

24 db vegyes ásvány, hegyikristály, albit, serpentin, apophillit, tejopál, desmin, hematit, stb. d: 4-8 cm
11872.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Titkos gyógyszertartó szekrényke festmény keretbe rejtve. Prága. XIX. sz. Rudolf Sváb asztalos munkája. A festmény Patocka jelzéssel. Méret 29x23 cm Külső méret 40x42 cm
11873.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Gyertyatartó. Tüziaranyozott bronz, festett porcelán, sárkányos fogóval. 58 cm
11874.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

MOM NI B1 teodolit eredeti fém tokkal, kulccsal, jó állapotban 21x20 cm
11875.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF