Antik Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2905625
11876
442
Antique
Szecessziós ón fogpiszkálótartó / mini váza. Üveg betéttel. Hibátlan 12 cm 2886877
11877
442
26000
Antique
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
2801835
11878
442
32000
Antique
2801834
11879
442
38000
Antique
2579720
11880
442
26000
Antique
2912986
11881
442
Antique
KLM Holland Királyi légitársaság fedélzeti tárolószekrény 3 Malév fiókkal, fém, jelzéssel, kopással, 47x42x29 cm 2912713
11882
442
26000
Antique
Antik fa szervírozótálca, ezüst (Ag) betéttel és fogókkal, jelzett, kopással, 47x35 cm
2912577
11883
442
28000
Antique
Kézi csomózású imaszőnyeg, gyapjú, 90x130 cm 2909113
11884
442
26000
Antique
cca 1970 Monumentális ólomkristály padlóváza gazdagon csiszolt díszítéssel, szocreál harcos nő? figurális ábrázolással, minimális kopottsággal, m: 65 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
2909045
11885
442
24000
Antique
Dekoratív fa posztamens, faragott résszel, 4 db kis lábon álló, hibátlan, 66x39x20 cm 2909068
11886
442
24000
Antique
Régi faragott fa posztamens, kopásokkal, d: 29 cm, m: 99 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2909082
11887
442
28000
Antique
Lovas díszítményekkel antik fa kaspótartó, fém veretekkel, faragással ékesített, kopással, d: 32 cm, m: 93,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF