Antik

Zahl der Lose: 244

Szecessziós ón fogpiszkálótartó / mini váza. Üveg betéttel. Hibátlan 12 cm
11876.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
11877.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11878.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

11879.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

11880.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

KLM Holland Királyi légitársaság fedélzeti tárolószekrény 3 Malév fiókkal, fém, jelzéssel, kopással, 47x42x29 cm
11881.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Antik fa szervírozótálca, ezüst (Ag) betéttel és fogókkal, jelzett, kopással, 47x35 cm
11882.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kézi csomózású imaszőnyeg, gyapjú, 90x130 cm
11883.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1970 Monumentális ólomkristály padlóváza gazdagon csiszolt díszítéssel, szocreál harcos nő? figurális ábrázolással, minimális kopottsággal, m: 65 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
11884.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Dekoratív fa posztamens, faragott résszel, 4 db kis lábon álló, hibátlan, 66x39x20 cm
11885.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Régi faragott fa posztamens, kopásokkal, d: 29 cm, m: 99 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11886.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Lovas díszítményekkel antik fa kaspótartó, fém veretekkel, faragással ékesített, kopással, d: 32 cm, m: 93,5 cm
11887.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF