Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Buza Péter - Sajdik Ferenc: Kószálunk a régi Pesten. Múltidéző barangolás szövegben és rajzban. Rajzolta: Sajdik Ferenc. Bp.,1986.,Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
18204.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vladímir Bárta - Jaroslav Liptay: Hrady, zámky, kastiele na Slovensku. Burgen, Castles, Chateaux, Várak. Basnká Bystrica/Besztercebánya, 1994., Artpress. Szlovák, magyar, német, angol, francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne magyar vonatkozású felvidéki várakkal. Kiadói kartonált papírkötés.
18205.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp. 1958. Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült, javított papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
18206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Plüschow: Günther: Vitorláson a csodák országába. Bp., Dante. A világ körül útirajzok - utazók. Kiadói egészvászon kötésben
18207.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schermann Szilárd: Kassa és a kassai hegyek kalauza. Két térképvázlattal, egy panorámaképpel és 63 képpel. Bp., 1944., Magyarországi Kárpát Egyesület, (Légrády-ny.), 352 p.+1 (kihajtható panorámakép) t. + 2 (térképek, Kassa belterülete, 15x18 cm; Kassai hegyek utvonalvázlata, 42x55 cm) t. A 321. és 352. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,szakadt, kijáró lapokkal
18208.

Rufpreis:
1 000 HUF

E. (Eduard) Hanvai (szerk.): Eishöhle u. Umgebung von Dobsina. Dobsina, 1900, szerkesztői kiadás. 28 p + 1 kihajtható térkép melléklet. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel, sérült és foltos borítóval, könyvtest elvált a borítótól, térkép jó állapotban.
18209.

Rufpreis:
3 000 HUF

18210.

Rufpreis:
1 400 HUF

18211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tivai Nagy Imre: Emlékezés régi csíkiakról. Lapok a Székelyföld múltjáról. 2. Csíkszerda, 1996., Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
18212.

Rufpreis:
3 000 HUF

18213.

Rufpreis:
2 800 HUF

18214.

Rufpreis:
5 000 HUF

18215.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF