Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
18252.

Rufpreis:
2 800 HUF

Benkő Mihály: Julianus nyomdokain Ázsiában. Fényképezőgépes barangolások Mongóliában. Bp., 2002, Timp, 132 p. Színes képekkel gazdagon illusztrál. Kiadói kartonált papírkötés.
18253.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar Műemlékek sorozat 6 kötete:  Gerő László: Eger, Csatkay Endre: Sopron, Balogh István: Debrecen, Kádár Zoltán - Horváth Tibor Antal - Géfin Gyula: Szombathely, Koppányi Tibor - Péczely Piroska - Sági Károly: Keszthely, Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1954-1962.,Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon- és egészvászon-kötések, egy kötet kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, részben kissé kopott borítóval, egy kötet borítója kissé foltos, két kötet régi intézményi bélyegzésekkel.
18254.

Rufpreis:
2 800 HUF

18255.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Abbe, Patience - Abbe, Richard, Abbe Johnny: Három gyermek. Elmeséli kizárólag felnőtteknek tizenegy évi bolyongását a világ körül. Ford.: Földes Jolán. Bp., én., Palladis Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, két kép javított, ragasztott.
18256.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernáth Zsigmond: Egy nyár Finnországban. Bp., 1975., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18257.

Rufpreis:
1 200 HUF

Misztótfalu mezőváros jegyzőkönyve 1596-1803. Sajtó alá rendezte Király László. Az utószót írta Dankó Imre. Összeáll.: Baraczka István. Bp. - Debrecen, 1985., Európa - Alföldi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18258.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db régi helytörténeti kiadvány: P. Horváth Athanáz: A boldogasszonyi kegyhely története; Homor Imre: Esztergom nevezetességei; Barcza Leánder: A lébényi középkori bencés templom és apátság; Emlékkönyv a győri Mária jubileumi ünnepségeiről 1697-1947. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
18259.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bóna István: Heves város településtörténete az újkőkortól az Árpád-korig. Különlenyomat. Tanulmányok Hevesről. Heves 2001. Papírkötés, 29 p.
18260.

Rufpreis:
1 200 HUF

18261.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Károlyné: Clark Ádám. Közlekedési Múzeum Füzetei 4. Bp., 1968., Közlekedési Múzeum Füzetei. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.  Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.
18262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Édesanyám rózsafája. Palóc népdalok. Összeáll.: Ág Tibor. Tőzsér Árpád bevezetőjével. Bratislava/Pozsony, 1974., Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18263.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF