Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Asztalos Sándor: Biró Lajos a nagy magyar utazó. Bp., 1953, Művelt Nép. Megjelent 4000 példányban. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, máskülönben jó állapotban.
18228.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács György: Békülő Erdély. Bp., 1947. Valóság. Kiadói félvászon kötésben
18229.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thirring Gusztáv: Sopron és környékének kis kalauza. Bp., 1913, Dunántúli Turista Egyesület 20 p.
18230.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban
18231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Turán István: Kiskőrös a századfordulón és az első világháború idején. [Kiskőrös, 2014.,] Pátria Marketing Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18232.

Rufpreis:
2 400 HUF

Reindl Erzsébet: Feljegyzések a tapolcai és Tapolca környéki malmokról. hn., 2005., ELső Magyar Látványtár Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18233.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 A Szombathelyi Premontrei Diákszövetség IX. évkönyve. Szombathely, 1937., Martineum, 16 p. Kiadói foltos papírkötés.
18234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egon Erwin Kisch: A titkos Kína. Bratislava/Pozsony,1937, Eugen Parger. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, foltos papír védőborítóban.
18235.

Rufpreis:
2 000 HUF

2013 Budapest anno és most. Album és határidőnapló. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kitöltetlen, jó állapotban.
18236.

Rufpreis:
1 400 HUF

Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939, Officina. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
18237.

Rufpreis:
1 800 HUF

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, címlap tetején apró felületi sérüléssel, néhány kevés lap kissé foltos.
18238.

Rufpreis:
1 200 HUF

18239.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF