Szlovákok Békéscsabán. Slováci v Békésskej cabe. Sajtó alá rendezte, a két szlovák nyelvű tanulmányt magyarra átültette és jegyzetekkel ellátta: Krupa András. Bibliotheca Bekesiensis 20. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Magyar és szlovák nyelven. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
Elek László-Papp János-Petőcz Károly-Szabó Fernec: A Tevan nyomda- és kiadóvállalat történetéből. (1903-1949.) Bibliotheca Bekesiensis 16. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1978, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Mellékletként benne a Tevan Nyomda betümintakönyv reprintjével. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (76./400) példány.
Békés megye első nyomdásza, Réthy Lipót. Dokumentumok 1844-1858. Sajtó alá rendezték: Szabó Ferenc, Elek László. Bibliotheca Bekesiensis 14. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1977, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Két melléklettel. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (274./400) példány.
N. Guvússis: Az Athén-i Akropolisról. Térképes útmutató. Athén, 1976, szerzői kiadás, 32 p. + 1 t. (kihajtható, nagyméretű térkép). Kiadói papírkötés, a borítón apró sérülések.
Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.