Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

18216.

Rufpreis:
1 200 HUF

18217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Békés megye első nyomdásza, Réthy Lipót. Dokumentumok 1844-1858. Sajtó alá rendezték: Szabó Ferenc, Elek László. Bibliotheca Bekesiensis 14. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1977, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Két melléklettel. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (274./400) példány.
18218.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mendöl Tibor: Szarvas földrajza. Sajtó alá rendezte, az előszót írta: Becsei József. Bibliotheca Bekesiensis 23. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.
18219.

Rufpreis:
1 200 HUF

18220.

Rufpreis:
1 200 HUF

18221.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18222.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapesti séták c. sorozat 9 kötete Jó állapotban
18223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kissházy József: Nevetős fejfák. Miskolc 1932. + Nyíregyháza, 1988, SZÁMALK. Eredeti és reprint kiadás. Kiadói papírkötés.2 db
18224.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Villányi Péter: Mácsai huncutságok. Bp.,2010.,Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanulmányok a szurguti osztják kultúráról. Szerk.: Lázár Katalin. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
18226.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18227.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF