Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
18240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth Tamás - Müllner Jenő: Hegyvidéki fotográfiák. Bp., 1997, Hegyvidék Szerkesztősége. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18241.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mudrák Attila: Komárom. Komárno. Town on both banks of the Danube. Veszprém - Bp., 2000., Hungarian Pictures. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18242.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lászlóffy Aladár - Kántor László: Házsongárd. Bp., 1989, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + Gaal György: Tört kövön és porladó kereszten. Pusztuló múlt és fájó jelen a Házsongárdi temetőben. Kolozsvár, 1997, Stúdium. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, térkép-melléklettel. Megjelent 1000 példányban.
18243.

Rufpreis:
2 000 HUF

Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
18244.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
18245.

Rufpreis:
1 600 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp., 2005, Better Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18246.

Rufpreis:
1 200 HUF

David-Neel, Alexandra: Arjopa. Európai asszony zarándokútja a tiltott Lhászába. Ampelos-Könyvek III. Ford.: Kemény Katalin. Debrecen, [1943], Pannonia Könyvnyomda, 288+(1) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
18247.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

2 db csángókról szóló könyv (reprint kiadások): Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp., 1989, Optimum. Kiadói kartonált papírkötés, 4 db térkép-melléklettel. + P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötés.
18248.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18249.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egyetem Szegeden. Az első 100 év képes krónikája. The University in Szeged. A picture chronicle of the first 100 years. Írták és szerk. a SZTE Klebelsberg Könyvtár munkatársai. Szeged, 2022., SZTE Klebelsberg Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18250.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18251.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF