Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Vigyázó János -Hefty Gábor: A Magas Tátra középponti gyógy- és sporttelepei. 119-168 oldal, két térképpel, egyik kihajtható. Kiadói papírkötésben
18168.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931 Hohe Tatra a Magas Tátra gyógy- és fürdő helyei képes füzet 32p
18169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Elek: Szent Anna tavától a cenk tetőig. Bp., é.n. Franklin. 64p. Kiadói papírkötésben, könyvtest elvált
18170.

Rufpreis:
2 000 HUF

Polgárdy Géza: Székesfehérvár és környéke kalauza. Lux Géza rajzaival és város térképével. Magyarországi útikalauzok 1. Bp., 1938.,'Élet', 52 p. + 2 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1(kétoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, jó állapotban. Térképpel együtt ritka!
18171.

Rufpreis:
2 000 HUF

18172.

Rufpreis:
5 000 HUF

18173.

Rufpreis:
2 800 HUF

Danilo Kis: A holtak enciklopédiája. Ford.: Borbély János. Újvidék, 1986, Forum. Első magyar nyelvű kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással. Megjelent 2000 példányban.
18174.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18175.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frank Miklós - Kunszt János - Rausch Zoltán: Magyarország fürdőinek, ásványvizeinek, üdülőhelyeinek ismertetése, Magyarország fürdőtérképével. Bp., 1933, Pátria, 88 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, a borító sérült, hátul sarokhiánnyal, belül a lapok jó állapotban.
18176.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép, színes) t. + VI+(2)+287+(1) p. +42 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (kétoldalas térképek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
18177.

Rufpreis:
3 000 HUF

18178.

Rufpreis:
1 600 HUF

18179.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF