Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Krenner Miklós: Spectator: Arad - Városkép.   /Kisebbségi magyar városkönyvek 11./ Bp., 1937. M. Kulturális Egyesületek Szövetsége. [4] 99 p. 2 kétoldalas t. (képek) Kiadói papírborítóban.
18144.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fejér Sándor: Ostende, a tengeri fürdők királynője. Szerk. - -. Kiadja: Bureau de la Propaganda Belge. [Bp.], 1931, Világosság-ny., 71+1 p.+8 (fekete-fehér fotókkal illusztrált képtáblák) t. Kiadói avantgarde papírkötésben, jó állapotban.
18145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fényes Elek: Komárom vármegye leírása. H.n., é.n., Kultsár István Társadalomtudományi és Kiadói Alapítvány. Reprint kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Az 1848-ban megjelent mű hasonmása.
18146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé foltos borítóval.
18147.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kelemen János: A budapesti metró története. Bp., 1970., Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2700 példányban.
18148.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Aixinger László: Pozsony. Bp., 1938. Révai. Jankkovics Marcell rajzai Kiadói papírkötés, sérült
18149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth Kázmér, vitéz Dr.: Délbaranya és a trianoni békeszerződés reviziója  Pécsett, 1932, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. kiadása és nyomása, 133 p. + [2] p., Sérült papírborítóval
18150.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Tragor Ignác: Vác, ismertető kalauz. 30 képpel, 1 db kihajtható térképmelléklettel. Vác, 1903, Mayer Sándor nyomása. Kiadói papírkötés, jó példány
18151.

Rufpreis:
4 000 HUF

Breznay Imre: Eger multjából. I. kötet. [Unicus!] Előszóval ellátta: Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
18152.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

18153.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alföldiek segélyalbuma. MDCCCLXIII. Szerkeszték: Reviczky Szever -- Zilahy Károly.  Pest, 1864.. Pfeifer Ferdinánd.. 1t (Deák F. litografált portréja)+ 2 lev+332 l+ 2 lev. Sérült, javított korabeli vászonkötésben, foltos lapokkal. néhány lap ragasztott
18154.

Rufpreis:
4 000 HUF

18155.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF