Krenner Miklós: Spectator: Arad - Városkép. /Kisebbségi magyar városkönyvek 11./ Bp., 1937. M. Kulturális Egyesületek Szövetsége. [4] 99 p. 2 kétoldalas t. (képek) Kiadói papírborítóban.
Fejér Sándor: Ostende, a tengeri fürdők királynője. Szerk. - -. Kiadja: Bureau de la Propaganda Belge. [Bp.], 1931, Világosság-ny., 71+1 p.+8 (fekete-fehér fotókkal illusztrált képtáblák) t. Kiadói avantgarde papírkötésben, jó állapotban.
Fényes Elek: Komárom vármegye leírása. H.n., é.n., Kultsár István Társadalomtudományi és Kiadói Alapítvány. Reprint kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Az 1848-ban megjelent mű hasonmása.
Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé foltos borítóval.
Horváth Kázmér, vitéz Dr.: Délbaranya és a trianoni békeszerződés reviziója Pécsett, 1932, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. kiadása és nyomása, 133 p. + [2] p., Sérült papírborítóval
Breznay Imre: Eger multjából. I. kötet. [Unicus!] Előszóval ellátta: Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.