Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Abauj-Torna Vármegye és Kassa. I. kötet. Bp., 1896, Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, kis kopásokkal a borítón, címlap, előzéklap hiányzik
18132.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Nógrád vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1988, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Vas vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 4. kötet. Nyitra Vármegye. Bp., 1899, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott Leszik féle vászonkötésben. A borító kopottas, folt az előzéklapokon
18136.

Rufpreis:
10 000 HUF
22

Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Útirajzok. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 202+(2) p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, foltokkal, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
18137.

Rufpreis:
6 000 HUF

18138.

Rufpreis:
8 000 HUF

18139.

Rufpreis:
8 000 HUF

18140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeged szabad királyi város címeres kiváltságlevele 1719. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.-Szeged, 2002, HÍD Marketing és Térképészeti Kft. - Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimile kiadás. Számozott (562./1000) példány.
18141.

Rufpreis:
6 000 HUF

18142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisgyörgy Zoltán: Háromszéki vártúra-kalauz. Barót-Sepsiszentgyörgy, 2008., TORTOMA-Székely Nemzeti Múzeum. Gazdag szövegközti képanyaggal és térképekkel illusztrált. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!
18143.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF