Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

18156.

Rufpreis:
1 200 HUF

18157.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

A szent margitszigeti premontrei templom. Bp., 1932, Fővárosi Közmunkák Tanácsa (M. Kir. Állami Ny.), 45 p. + 5 t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Kiadói egészvászon-kötés.
18158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bálint Imre: Keleti népek. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 264 p. Egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18159.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Balogh Jolán: Kolozsvár műemlékei. Bp., 1935. 50p+68p képmelléklet. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18160.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv szerkesztője, Miskolczi László által DEDIKÁLT példány.
18161.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Russell, Bertrand: Kína és a kínai probléma. Ford. és a bevezetőt írta: Geszti Lajos. Bp., [1932], Athenaeum. 261+(3) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
18162.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. Bp., [1934], Somló Béla (Hungária-ny.), 275+(1) p. + 1 t. (kihajtható, színes térkép). Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben.
18163.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Glax-Fodor: Abbazia. Téli klimatikus gyógyhely és tengeri fürdő. A fürdőbizottság megbízásából írták --. Czímlap és illusztrációk Glax Stefániától.   Abbazia, [1913.] Maas Ottó. 1 kétlapos címkép (Abbazia látképe) + 152 p. + 1 nagyméretű, kihajtható színes térkép.Kissé sérült papírborítóval
18164.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

18165.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Die Donau Wien, DDSG 61 p képes füzet
18166.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930 DTG A Duna Passautól Giurgiuig és Russzeig, képekkel illusztrált prospektus, kis térképpel, 40p
18167.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF