Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 130

Zaisberger, Friederike - Hörmann, Fritz: Salzburg Schützen und Bürgergarden. Salzburg, 1996, Landesverband Salzburger Volkskultur. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18400.

Rufpreis:
2 000 HUF

18401.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Bod Péter könyv: Felsőcsernátoni Bod Péter önéletirása. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 4. Cluj-Kolozsvár, 1940, Minerva, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült. + ,,A hazának... nem használni, mikor lehetne, nagy vétek". Bod Péter írásaiból, írásairól. Bp., 2002, Püski. Kiadói papírkötés.
18402.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Filó Lajos: Ima és Emlékbeszéd. Deák Ferenc Bp., 1876. Petrik Soma. 17p. Későbbi papírborítóval
18403.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hová akarta juttatni Mindszenty hazánkat? Nyitott szemmel V. Bp., én., Magyar Ifjusági Népi Szövetségének Diákszövetsége, (Forrás-ny.), 16 sztl. lev. Szöveg közti rajzos karikatúrákkal.
18404.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Kőrösi Henrik Petőfi a nagy lírikus születésnek századik évfordulója alkalmából tartandó ifjúsági ünnepélyre alkalmas beszédek, szavalatok, megzenésített Petőfi versek és élőképek. Bp., 1923. Lampel. 24 + VIII.
18405.

Rufpreis:
3 000 HUF

Radványi János: Magyarország és a szuperhatalmak. (Kiadási hely, év és nyomda nélkül), 129 p. Szamizdat kiadás. Kiadói papírkötés.
18406.

Rufpreis:
3 000 HUF

18407.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Veress Dezső: Értetek. Napló. Nagyatád, 1944-45. Nagyatád, 2005, Nagyatádi Városi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
18408.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Összeesküvési teóriák a magyar történelemben. Szerk.: Hermann Róbert. Századok Könyvek. Bp., 2022., MTT Bölcsészettudományi Kutatóközpont - Történettudományi Intézet Eötvös Loránt Kutatási Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18409.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hegedüs Loránt: Görgey. Drámai költemény négy felvonásban hat képben Bp., 1938. Nyugat. 212 p + 2 sztl. lev. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
18410.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Lajos: Az áruló (Görgey Artúr életregénye). Debrecen, 1948, Debreceni Tudományegyetemi Nyomda. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
18411.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF