Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 130

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon gyűrődésekkel.
18388.

Rufpreis:
4 000 HUF

18389.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

18390.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ki volt Kádár? Harag és részrehajlás nélkül a Kádár-életútról, Szerk.: Rácz Árpád, Bp, 2001, a Rubicon és az Aquila Kiadó közös kiadásában jelent meg, Kiadói kartonált papírkötés
18391.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság, 1 t.+314+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18392.

Rufpreis:
3 000 HUF

Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval, bontatlan zsugorfóliában.
18393.

Rufpreis:
3 000 HUF

László Gyula (1910-1998) emlékkönyv. Szerk.: Balassa István - László Emőke. Bp., 2001, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18394.

Rufpreis:
2 000 HUF

Donald Jackson: Alphabet. Die Geschichte vom Schreiben. Frankfurt am Main, 1981, Wolfgang Krüger Verlag. Számos képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18395.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18396.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Kiadói, laza egészvászon-kötés.
18397.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fucskár József Attila - Fucskár Ágnes: Trianonban elveszett kincseink. Bp., 2019, Kossuth. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18398.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

18399.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF