Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 130

Boldog Élet Könyvtára, 2 kötet (13. és 14. sz.): Fodor Erzsébet: Hogyan ápolja testét a nő és a férfi?; Z. Tábori Piroska - Rónay Viktor: Jó modor és a nemes szórakozások. Bp., é.n., Élet és Egészség. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban, az egyik füzet lejáró borítóval.
18473.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ursula Tammusino: A szerelem gyermekei. Ford.: Szász Andrea. Bp., 1996, Merhávia. Kiadói kartonált papírkötés.
18474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cs. Szabó László: Doveri átkelés. (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi, 203+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
18475.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lakatos Géza: Ahogy én láttam. München, 1981. Auróra könyvek. Kiadói papírkötésben, gerincen kis sérüléssel, ex librissel
18476.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pölöskei Ferenc: A koalíció felbomlása és a Nemzeti Munkapárt megalakulása. 1909-1910. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
18477.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rokoni körben. A Magyarországi finn képviselet története. Szerk.: Jaakko Sievers. Ford.: Pap Kinga Marjatta. Bp., 2011, Finn Nagykövetség. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
18478.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ungváry Rudolf: Utána néma csönd. A miskolci egyetem 1956-is diákparlamentjének története. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp., 1991., Történelmi Igazságtétel Bizottság - 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
18479.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Mayer Ferenc: "...fel a fejjel!" Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 56-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
18480.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Erdődy Gábor: Herman Ottó és a társadalmi-nemzeti felemelkedés ügye. Kísérlet a demokratikus ellenzékiség érvényesítésére a dualista Magyarországon. Bp.,1984.,Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés.
18481.

Rufpreis:
1 200 HUF

18482.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF