Boldog Élet Könyvtára, 2 kötet (13. és 14. sz.): Fodor Erzsébet: Hogyan ápolja testét a nő és a férfi?; Z. Tábori Piroska - Rónay Viktor: Jó modor és a nemes szórakozások. Bp., é.n., Élet és Egészség. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban, az egyik füzet lejáró borítóval.
Pölöskei Ferenc: A koalíció felbomlása és a Nemzeti Munkapárt megalakulása. 1909-1910. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
Rokoni körben. A Magyarországi finn képviselet története. Szerk.: Jaakko Sievers. Ford.: Pap Kinga Marjatta. Bp., 2011, Finn Nagykövetség. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
Ungváry Rudolf: Utána néma csönd. A miskolci egyetem 1956-is diákparlamentjének története. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp., 1991., Történelmi Igazságtétel Bizottság - 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Mayer Ferenc: "...fel a fejjel!" Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 56-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
Erdődy Gábor: Herman Ottó és a társadalmi-nemzeti felemelkedés ügye. Kísérlet a demokratikus ellenzékiség érvényesítésére a dualista Magyarországon. Bp.,1984.,Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.